Mine 3 favorit-modeller… Glæder mig til de kommer i butikkerne her i slut februar/start marts, for jeg mangler nye flade sandaler. De kommer alle fra Shoebiz!
Okay – sorry, at vi lige kører full frontal på nollerklub-fotos, men i det mindste prøver vi at lade være med at poste de samme. Og så er det bare hyggeligt at vise, når vi har været ude og fjolle. Jeg griner altid sammen med Lotte og Frede. Jeg tror vi har samme lidt åndede humor og så er det bare så afslappet med de to og uden så meget pis.. Rigtige venner – WIN!
Her var jeg så tæt på at grine, at jeg blev helt rød i hovedet i forsøge på at undgå at ligne en klap-mongol på billedet… Men er I klar over hvor svært det er at holde masken, når både FlotteLotte og FredeBallade, står på den anden side af kameraet og spiller fandango?!
Jeg fik en Summerbird flødebolle og en latte. Haps. Jeg er (i modsætning til resten af verden.. host) en lattepige. De andre chicks drikker chai og jeg fatter det ikke!? Kanel? I januar? Næ nej – det kan I gemme til min risengrød i December tak.
… Frede er typen der lige lister op beder om ekstra flødeskum.. lol.. “Ej… nu gør jeg det altså bare!”.. Haha. Alrighty Frede – u deserve it!
Hvor meget kommer dem længst til højre til at koste?
Og forhandler shoebiz egentlig kun over nettet?
* ;o)
uha.. de der sandaler giver mig helt åndedrætsbesvær!!!
Og hold da op, det der ser virkeligt ud til at være en lovely day! :o)
Virkelig fine fine sandaler! Hold da op hvor jeg glæder mig til de kommer… Hvad koster de lidt netagtige? Og hvilken cafe er I på? Den ser mega hyggelige ud! 🙂
Måske Helms skal være fotograf i stedet? Agurkens hus-fotograf?! Betaler du godt?
Zebra: ja, engang imellem lykkes det alligevel. Men det blev lidt meget iPhone-blogging i løbet af dagen:) Sådan er det gerne. Og tak!
Christina: Shoebiz!
Stina: tak.. Vi hyggede os!
Sidsel: tusind tak:)
Cecilie: I agree
Lise: 499!
Fashionislands: tusind tak:o*
Christina: den kan jeg også rigtigt godt lide. Der stod desværre ikke pris på:(
ELSKER det første par sko, men alle snørrene. Suk giv mig. Ved du hvad de kommer til at koste?
Så mega godt billede af dig, så smuk:)
Min favorit er det midterste par. Har du en pris på dem?
Super fine sandaler Gardenia/shoe biz ss10 byder på…
Du ser virkelig sød sød sød ud, når du smiler 🙂
Lækre sko – Jeg håber du nyder dit ophold i København!
Sikke nogle dejlige billeder af jer. Og fine sandaler – forår kom så snart :-). /Stina
Hej Acie
Monster fede sandaler! – men hvor er de fra???? 🙂
xoxo
Det ser rigtigt hyggeligt ud. Og så er jeg i øvrigt enig med Trine. I lyset af, at du angiveligt legede stilleleg i dag, er det ret utroligt, hvor meget du har nået at opdatere alligevel 😉
Thx Miss Trine – det kan være det klær mig at være en grinebidder;) Ellers også er FlotteLotte bare en god fotograf.
du ser så fin ud på det billede acie 🙂
/trine
Alle 3 er fra Shoebiz! 🙂
hvor er sandalerne fra, de er rigtig lækre?