… jeg spiller kæk med sløjfe i håret og yndlings-skjorte idag.. Skjorten er en gammel-gammel sag fra H&M Trend (… jeg mener, at jeg købte den i foråret ’07) og jeg er stadig lykkelig-lykkelig over at den er min.. Det er blevet en vaskeægte klassiker i mit skab og jeg frygter den dag den går bort. Og altså, hvor tit er det lige man køber noget i H&M, som man stadig synes er the shizzle hele 3 år efter!?
I’m wearing one of my fave shirts from H&M today. It’s 3 years old and I still love it – now, how often does that happen!?
Jeg har ogsaa sager fra H&M jeg koebte for 5 aar siden, nogle taetsiddende bukser, som jeg stadig bruger.. Er nok mest glad for dem, fordi de minder mig om at jeg ikke har taget paa 🙂
Jeg har også to nederdele fra HM som jeg elsker, og de kan bare redde en hver dag 🙂 Og mener jeg købte dem i 2005 eller 2006.
Lækkert outfit + hår! 😉
/PERNILLE
https://all-that-twinkles.blogspot.com/
Meget, meget fint outfit!! Hvor er den der sløjfe sag fra??
Fede sko!! 🙂
Købte en mørkegrå hættetrøje i HM da jeg var 15 år og havde den (og brugt den) frem til jeg var 23-24 år. er overrasket over at en trøje fra HM til 179,- kan holde i 8-9 år.
Hej Acie.
Ville lige gøre dig opmærksom på, din twitter-funktion ikke virker.. Nu fandt jeg dig alligevel 🙂 Men bare så du ved det!
https://www.xno3.blogspot.com/